Miesiąc kwiecień to bardzo pracowity czas dla naszych wolontariuszy. Działaliśmy na Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce, na Podkarpaciu, w województwie kujawsko – pomorskim, na Mazowszu i na Podlasiu. W tym czasie nasi wolontariusze odwiedzili osoby przebywające na kwarantannie, podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie, zrobili zakupy dla Patryka i Kuby oraz ich mam z Podlasia, przebywających na oddziale onkologicznym w Poznaniu oraz w Bydgoszczy. Ponadto przekazali środki ochrony osobistej dla wrocławskiego szpitala z oddziałami onkologicznymi, Przylądek Nadziei, Kliniki Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, oddziału onkologicznego w Szpitalu w Jeleniej Górze, dziecięcego oddziału onkologicznego w Rzeszowie, Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie, Policji w Lubinie, Karkonoskiego Parku Narodowego, RCKiK Wrocław, MDP Uwieliny.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania. Dziękujemy za przekazanie środków ochrony osobistej, kombinezonów, przyłbic i całego mnóstwa maseczek. Dziękujemy za użyczenie samochodu, którym możemy bez przeszkód przemieszczać się do Dolnym Śląsku, by nieść pomoc.

Dziękujemy: Wojewodzie Dolnośląskiemu, Jarosławowi Obremskiemu, Radnemu Miasta Lubin, Tomaszowi Górzyńskiemu, Toyota Lubin Dobrygowski, Ślubne Inspiracje s.c. Barbara Pielech & Halina Chomiak, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Grębocicach, strażakom z OSP Grębocice, Podlasie szyje charytatywnie, Annie Dojlida, Marcie Żmojadzin i Monice Radziszewskej z Podlasia, sołectwu Skrzeszew, sołectwu Olszewnica Stara oraz Black Horse.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *