Miesiąc maj 2020 to zdecydowanie spokojniejszy czas dla naszych przedstawicieli. Zdejmowanie i luzowanie obostrzeń sprawia, iż pracy i potrzeb jest zdecydowanie mniej. Mimo to współpraca z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lubinie nadal trwa i jeśli jest potrzeba, wolontariusze wspomagają pracowników ośrodka w opiece nad osobami starszymi i objętymi kwarantanną. Ponadto pracownicy ośrodka, jak również zespoły Ratownictwa Medycznego z Jawora otrzymali od strażaków maseczki, uszyte przez Sołectwo Skrzeszew oraz Sołectwo Olszewnica Stara.

Tymczasem wolontariusze w Wielkopolsce wspomagali przebywających w szpitalu, Kubę i jego mamę, robiąc im potrzebne zakupy i dostarczając do placówki. Przekazali również rodzinie z dwójką dzieci produkty spożywcze, ofiarowane przez ludzi dobrej woli. W połowie miesiąca, na prośbę dyrekcji Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu, wielkopolscy wolontariusze rozbili swój namiot do rejestracji przy poradni przyszpitalnej. Posłuży on jako poczekalnia dla rodziców dzieci przybyłych do poradni.

Serdecznie dziękujemy za przekazanie maseczek Sołectwu Skrzeszew, Sołectwu Olszewnica Stara, właścicielkom Ślubnych Inspiracji s.c. Barbara Pielech & Halina Chomiak oraz pani Ani Nowak z Wielkopolski, właścicielowi firmy Toyota Dobrygowski w Lubinie za udostępnienie samochodu oraz Radnemu Miasta Lubin, Tomaszowi Górzyńskiemu, za okazaną pomoc w naszych działaniach.


1 Komentarz

erotik izle · 25 lipca 2020 o 13:20

Es hat sehr viel Spaß gemacht, Ihren Artikel zu lesen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *