13 grudnia 2020 odbył się finał naszej świątecznej akcji Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka w Wielkopolsce. Udział  w nim wzięło ponad 50 strażaków i wolontariuszy z OSP GRS SWPB Województwa Wielkopolskiego, OSP Komorniki, OSP Czeszewo, OSP Opatówek, OSP Nekla, OSP Poznań – Krzesiny, OSP Kociałkowa Górka, OSP Miłosław, OSP Mikuszewo, OSP Czmoń, OSP Kaczanowo, HKR „Vermis”, Szkolnego Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Poznaniu.

Ponad 200 paczek z prezentami trafiło w mury Dziecięcego Szpitala na ul.Krysiewicza w Poznaniu. Tam w najbliższych dniach personel tej placówki rozda je mały pacjentom. Z wiadomych względów strażacy nie mogli uczynić tego osobiście, postanowili jednak nie rezygnować z tradycji strażackiego serca i zrobili je pod oknami szpitala, przy dźwięku strażackich syren i blasku flar świetlnych.
Cieszymy się, że mimo trudnego czasu udało się nam podtrzymać tę świąteczną już tradycję. Choć w nieco okrojonej wersji, to jednak wnieśliśmy trochę radości i uśmiechów, które pozostaną w pamięci i sercach najmłodszych.
Strażakom i wolontariuszom dziękujemy za obecność tego dnia i każdą pomoc przez cały czas trwania tej akcji. Za zaangażowanie i wielkie serca. Za zdjęcia dziękujemy naszemu przyjacielowi, Mieczysławowi Szczęsnemu.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *