Ruszyła III Edycja „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka” aż 11 województw w Polsce przyłączyło się do Ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce. Członkowie organizacji spieszą się, by zapewnić uśmiech na twarzach i umilić czas dzieciom z oddziałów onkologicznych w całej Polsce.

Warto wspomnieć również, że nie jest to tylko zbiórka potrzebnych rzeczy, ale przede wszystkim ogrom pracy, który wolontariusze musieli włożyć przed ich rozdaniem. Członkowie organizacji przekazują ogromne podziękowania dla osób, które zaangażowały się w pomoc podczas III Edycji ”Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Ilość zabawek, zebranych w tym roku dla dzieci przerosła nasze wyobraźnie. Jeśli są osoby, które chcą się zaangażować.. Nic straconego! Zbiórka nadal trwa do 20 grudnia w różnych rejonach na terenie Polski.

Pamiętajcie również – cały czas trwa akcja zbiórki krwi! Jeśli oddajecie krew, możecie to zrobić na hasło ” STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE”. Dzięki tej krwi, część dzieci będzie mogła spędzić święta w domu, u boku swoich najbliższych.


”Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat ”
”Pomaganie mamy we krwi i choćby nie wiem jaki wielki byłby to płomień, to tego pożaru nie da się ugasić”


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *