Witamy na naszej stronie internetowej w nowej odsłonie! Strona ma charakter informacyjny – znajdą tutaj Państwo wszelkie informacje o naszej działalności, a także aktualności z prowadzonych działań.

Najczęściej zadawane pytania:

Czym zajmuje się Ochotnicza Straż Pożarna Grupa Ratownictwa Specjalistycznego Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce?
Jesteśmy Stowarzyszeniem Ochotniczej Straży Pożarnej, przy której działa Grupa Ratownictwa Specjalistycznego, zrzeszającym każdego, kto ma serce do pomagania. Naszymi wolontariuszami mogą być członkowie każdej formacji mundurowej, ale również osoby nie wchodzące w skład żadnych służb mundurowych. Liczy się pasja, przez którą łączymy wolontariat z chęcią pomocy oraz propagowaniem walki z białaczką.

Jaka jest geneza powstania Stowarzyszenia?
Początkowo była to po prostu akcja prowadzona przez ochotniczą straż pożarną. Z czasem zostało utworzone formalne Stowarzyszenie dedykowane tej akcji. Dziś działamy niemal w całej Polsce i dumnie możemy stwierdzić, że rośniemy w siłę.

Jak dołączyć do Stowarzyszenia?

Zapraszamy na nasze akcje, gdzie będzie można zobaczyć czym się zajmujemy. Jeśli spodoba się Wam nasza działalność, będzie możliwość wstąpienia w nasze szeregi poprzez wypełnienie deklaracji członkowskiej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego lub Messenger’a.

Dołącz do nas:

https://strazacyprzeciwbialaczce.pl/dolacz-do-nas