Kiedy jedni z nas byli na urodzinach w OSP Wykroty, to w okolicach Głogowa (obie miejscowości w województwie dolnośląskim) była przeprowadzona akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

Doskonale wiemy, iż każdy nasz wyjazd jest mocno uzależniony od pogody. Tym razem padało prawie cały dzień, co mocno nam przeszkodziło w naszych działaniach, o czym nie mogą powiedzieć nasi przyjaciele z województwa wielkopolskiego, ponieważ tam nikt nie narzekał na brak słońca.
Mieliśmy trzy wyjazdy w jednym dniu (01.09.2018 r.) oraz kolejny w dniu dzisiejszym (02.09.2018 r.) w województwie kujawsko-pomorskim.
Dziękujemy za zaangażowanie naszym przyjaciołom z:
– OSP Jaczów,
– OSP Smardzów,
– OSP Czeszewo,
– OSP Opatówek,
– OSP Komorniki
– OSP GRS SWPB 
WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE
– OSP Sarbinowo Drugie
oraz
pozdrawiamy naszych przyjaciół z 
OSP Wykroty.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”65″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]