26 grudnia 2020 wolontariusze z Dolnego Śląska, Śląska i Opolszczyzny odbyli kolejną wyprawę na szczyt Śnieżki. Tym razem druhowie z jednostek dolnośląskich OSP Janowice Duże, OSP Legnickie Pole, OSP Mysłów, OSP Jawor, PSP Jawor, Jawor 998, OSP Gorzyca, HKR Vermis, śląskich OSP Parzymiechy i opolskiej OSP Mańkowice podjęli się wejścia na szczyt kapryśniej pani podczas zimowej aury.

Przy Schronisku Górskim Dom Śląski wolontariusze połączyli się w transmisji on – line, a na szczycie Śnieżki nagrali życzenia i zaśpiewali kolędy, gdyż z powodu problemów z połączeniem, nie dało się zrobić wejścia na żywo.

Wszystko to po to, aby wesprzeć wszystkie dzieci zmagające się z chorobą nowotworową oraz ich rodziny i personel walczący o ich zdrowie w Polsce i za granicą.

.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.