Kolejny weekend za nami. Jeździmy w coraz dalsze zakątki naszego kraju, nie patrząc na odległość jaka nas dzieli, żeby być z przyjaciółmi.

Zaczęło się od Zlotu Pojazdów Pożarniczych w Jaźwinie, po czym wyruszyliśmy w okolice Sokołowa Podlaskiego, na jubileuszowe obchody stulecia „naszej jednostki” ?Ochotnicza Straż Pożarna REPKI?
W tym dniu było również obchodzone Powiatowe Święto Straży Pożarnej.
Pogoda w tym dniu dopisała aż nadtto i też nie mogliśmy narzekać na brak zajęć podczas mszy polowej.
Kilkakrotnie interweniowaliśmy przy omdleniach w trakcie mszy, co spotkało się bardzo pozytywnym odbiorem nie tylko organizatorów Święta, ale również mieszkańców licznie przybyłych na w/w uroczystość.
Chcielibyśmy podziękować za zaproszenie na tak wzniosly jubileusz. Tym bardziej nam jest miło, iż OSP Repki jest w strukturach Stowarzyszenia. Dziękujemy za gościnę, jakiej nawet nie moglibyśmy sobie wyobrazić.
W tym dniu kilka osób podjęło decyzję o wstąpieniu w nasze szeregi, co niezmiernie nas cieszy.
Byliśmy, jesteśmy i będziemy coraz silniejsi w naszych działaniach. Im nas więcej, tym więcej zrobimy.
W dwa dni pokonaliśmy 1500 kilometrów po naszym pięknym kraju, poznając wspaniałych ludzi o wielkich sercach. Prawdziwa przyjemność być razem z Wami w tak donioslej chwili. Z wielką przyjemnością do Was za każdym razem powrócimy.
W tym dniu Stowarzyszenie reprezentowali nasi przedstawiciele z:

  • OSP Rytel (województwo pomorskie),
  • OSP Komorniki (województwo wielkopolskie),
  • przedstawiciel z województwa dolnośląskiego.

W ten sam weekend nasi przedstawiciele brali udział w V Jubileuszowym Koncercie Charytatywnym w Jaczowie (województwo dolnośląskie) gdzie rejestrowaliśmy potencjalnych dawców szpiku.
Dziękujemy OSP Jaczów za przeprowadzenie powyższej akcji.

no images were found

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.