Ostatnia dekada marca, to rozpoczęcie współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lubinie na Dolnym Śląsku. W tym czasie nasi wolontariusze pomagali osobom objętym kwarantanną z tego regionu w dostarczeniu potrzebnych artykułów.

Również nasi wolontariusze w Wielkopolsce wspierali osoby starsze oraz rodziny na kwarantannie w robieniu niezbędnych zakupów.

Dzięki wsparciu firmy Black Horse, dwie placówki lecznicze, Szpital Wojewódzki w Jeleniej Górze oraz Dolnośląski Ośrodek Pielęgnacyjno – Rehabilitacyjny Niebieski Parasol w Chojnowie, za pośrednictwem naszych wolontariuszy, otrzymały atestowane przyłbice ochronne. Również i my otrzymaliśmy kilka sztuk takich przyłbic, żeby móc bezpiecznie pomagać. Bardzo dziękujemy przyjaciołom z Black Horse.

Właścicielki firmy Ślubne Inspiracje s.c. Barbara Pielech & Halina Chomiak oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Grębocicach przekazały maseczki ochronne, które trafiły do placówek szpitalnych. W tym czasie na Dolny Śląsk dotarły również maski uszyte przez przyjaciół z Podlasia.

Nasze działania w dolnośląskim województwie stały się możliwe dzięki wsparciu Radnego Lubina, Tomasza Górzyńskiego oraz właścicielowi firmy Toyota Dobrygowski Lubin, który nieodpłatnie udostępnił samochód. To właśnie dzięki temu pojazdowi możliwym było pokonywanie każdego dnia ogromu kilometrów. Dzięki naszemu partnerowi, strefa998 oraz kibicom Zagłębia Lubin otrzymaliśmy kilka kompletów kombinezonów ochronnych. Ogromne podziękowania za wsparcie dla Hurtowni Zabawek „Gumiś” w Płocku na Mazowszu.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *