29 grudnia 2021 na Podlasiu odbył się finał 5. edycji Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka. Z tego tytułu wolontariusze Stowarzyszenia z grupy Podlasie – Północ odwiedzili małych pacjentów Szpitala w Grajewie oraz Wojewódzkim Szpitalu w Suwałkach. Obdarowanych prezentami zostało ponad 30 dzieci.

Kolejnym przystankiem w tej świątecznej drodze był Dom Samotnej Matki w Ełku, gdzie druhowie zostawili kolejne upominki. W dowód wdzięczności otrzymali od pensjonariuszy podziękowanie oraz świąteczny piernik.

Na koniec wolontariusze zawitali do Domu Pomocy Społecznej w Studzienniczej, gdzie zostawili gry, puzzle i artykuły szkolne oraz plastyczne.

Wolontariusze Stowarzyszenia składają ogromne podziękowania za wsparcie firmom i instytucjom oraz osobom prywatnym: Szkole Podstawowej im. Zygmunta Augusta w Tajnie Starym, Komendzie PSP w Augustowie, Urzędowi Gminy Bargłów Kościelny, II Liceum Ogólnokształcącemu im. Polonii i Polaków na Świecie w Augustowie, Zespołowi Szkół Technicznych im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie, Przedszkolu nr 6 Słoneczna
Szósteczka
w Augustowie, firmie Midax z Augustowa, firmie Ślepsk z Augustowa, księgarni Book – Book z Augustowa, Szkole Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie, Szkole Podstawowej nr 3 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie, Szkole Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Augustowie, I Liceum Ogólnokształcącemu im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie, Szkole Podstawowej w Bargłowie Kościelnym, Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu w Rajgrodzie, Księgarni Akme w Augustowie, właścicielom sklepu Gadżet – Shop w Augustowie, właścicielom sklepu Bobolandia w Augustowie, Szkole Podstawowej im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łabętniku, Augustowskiemu Centrum Edukacyjnemu, Powiatowemu Urzędowi Pracy w Augustowie, „Fryzjernia Studio Fryzur i Makijażu” w Augustowie, Cechowi Rzemieślników i Przedsiębiorców w Augustowie, Starostwu Powiatowemu w Augustowie, Szkole Podstawowej w Kroszewie, Nadleśnictwu Augustów.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.