Kolejne szkolenie za nami……

Dziękujemy z całego serca organizatorom Rescue Days za możliwość uczestniczenia w tak doborowym towarzystwie, nie tylko ćwiczących, ale przede wszystkim kadry szkoleniowej, którą tworzyli instruktorzy z takich krajów jak:

  • Austria,
  • Czechy,
  • Słowacja,
  • Słowenia,
  • Szwajcaria,
  • Niemcy,
  • Polska.

Intensywne szkolenie jest gwarancją wyniesienia z niego wiedzy na temat ratownictwa technicznego. Dojście do osób poszkodowanych oraz ich ewakuacja pokazana przez najlepszych fachowców w swojej dziedzinie to czysta przyjemność.

Niezmiernie jest nam miło Was poinformować, iż wcześniej podjęte rozmowy z organizatorem na temat współpracy zaowocowały i tym samym mamy kolejnego partnera w naszych strukturach.

Jednak to nie wszystkie wspaniałe informacje……. W tym samym momencie spotykamy przyjaciół z Kęt, którzy kilka miesięcy temu szkoli naszych wolontariuszy z zakresu RIT i również z nimi zaczynamy wspólnie działać.

Przyspieszamy, nie zwalniamy i nasza lokomotywa przyciąga kolejnych członków do naszego Stowarzyszenia. Kilka dni temu wypełnił deklarację członkowską przedstawiciel Strefy 998, a podczas ćwiczeń – Fenix.pl.

W trakcie szkolenia w województwie mazowieckim, kilkaset kilometrów dalej, w województwie dolnośląskim nasi wolontariusze przeprowadzają rejestrację potencjalnych dawców szpiku w Lubinie w czasie trwania V Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Strażaka. W województwie wielkopolskim podczas VW Run inaugurujemy jako Stowarzyszenie i prezentujemy się z jak najlepszej strony. Nasze stowarzyszenie zostało zaproszone tu przez
organizatorów imprezy, aby promować idee dawstwa szpiku i rejestrować chętnych do wpisania do bazy dawców. Dziękujemy naszym wolontariuszom.

no images were found


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.