Weekend pełen wrażeń i wspaniałych ludzi, którzy nie tylko się zarejestrowali jako potencjalni dawcy szpiku, nie tylko dlatego, że wypełnili deklaracje członkowskie, ale przede wszystkim dlatego, iż znaleźli czas żeby nam pomóc w przeprowadzeniu kolejnych akcji.

Realizujemy nasze założenia statutowe i to jest najważniejsze. W ciągu dwóch dni byliśmy w trzech miejscach i w każdym z nich zawsze jest inaczej, choć ci sami ludzie. Inaczej w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Na początek nasz Prezes zawitał u przyjaciół w Rogoźnicy na 32 Biegu Pamięci, przy okazji zachęcając kolejne jednostki OSP do przyłączenia się do naszego Stowarzyszenia.

Następnie wrócił do Lubina gdzie w tym samym czasie nasi wolontariusze Kasia Mazur oraz OSP ZIMNA WODA i OSP Krzeczyn Wielki byli w Parku Wrocławskim gdzie po raz kolejny przeprowadzona była rejestracja dawców szpiku oraz pobór krwi. Dziękujemy naszym niezawodnym wolontariuszom za pomoc w tym dniu.

W niedzielę zawitaliśmy we Wrocławiu na Wojewódzkich Obchodach Święta Straży Pożarnej, gdzie spotkaliśmy naszych przyjaciół z manewrów, w których uczestniczyliśmy w styczniu tego roku.

Dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy przyczynili się do spędzenia wolnego czasu w tak wspaniałej atmosferze oraz witamy w naszych strukturach kolejną jednostkę: OSP KORZEŃSKO.

no images were found


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.