Kolejny wspaniały weekend za nami….


Można byłoby napisać, wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera, było super. Oczywiście wszystko się zgadza, lecz od początku.
Najpierw była ważna informacjia jaką była wiadomość w ubiegłym tygodniu o rozpoczęciu współpracy z firmą Rosenbauer. Jak się okazało kilka dni później byliśmy na tym samym wydarzeniu.
A zaczęło się od wizyty u naszych przyjaciół w Opatówku (województwo wielkopolskie), gdzie odbyły się zawody w piłkę wodną.
Niezmiernie jest nam miło poinformować Was, iż nasza drużyna zajęła drugie miejsce w tych zawodach!!! ??? Jest MOC. 
Reprezentowali nas w tych mistrzostwach:
– KuZo Paweł
OSP GRS SWPB, 
– OSP Komorniki (województwo wielkopolskie),
– OSP Przechód (województwo opolskie),
– OSP Opatówek (województwo wielkopolskie),
– OSP Dębołęka (województwo łódzkie )

https://drive.google.com/folderview…

https://drive.google.com/…/1tFIBgYXTrXu9yro9fe7NfyIx6qDpSxu…

GRATULUJEMY, BRAWO 

PANIE I PANOWIE ???

Po zawodach pożegnaliśmy się z przyjaciółmi z OSP Opatówek i udaliśmy się w dalszą podróż do województwa łódzkiego, na pograniczu województwa mazowieckiego, do naszych Wolontariuszy Strażaków z OSP Konopnica by następnego dnia wziąć udział w przygotowywanym przez nich Pikniku Strazackim.
Przy okazji pikniku gospodarze brali udział w projekcie AED  MAX, które miało na celu utworzeniu z nas wielkiego napisu o tej nazwie (czekamy na fotorelacje z wydarzenia).
Serdeczne podziękowania dla naszych przyjaciół z OSP Opatówek oraz OSP Konopnica za wspaniałe przyjęcie oraz za zakwaterowanie nas w tych dniach.
W trakcie naszych wyjazdów doszła do nas informacja na temat wstąpienia w nasze szeregi kolejnych Wolontariuszy z OSP Stare Siołkowice (wojództwo opolskie).
Witamy w naszym gronie
Dziękujemy naszemu partnerowi Projekt AED za przekazanie defibrylatorów oraz fantoma, które znakomicie sprawdzają się na naszych wyjazdach, w trakcie których możemy szkolić z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Dziękujemy naszym przyjaciołom, którzy wzięli udział w powyższych wydarzeniach:
– OSP Opatówek,
– OSP Konopnica,
– OSP Komorniki,
– OSP Przechód,
– OSP Dębołęka
– OSP GRS SWPB KuZo Paweł.
Do zobaczenia już w najbliższą sobotę na urodzinach w OSP Taniana (województwo śląskie).
Z przyczyn technicznych musieliśmy zrezygnować z wyjazdu do Szczecinka.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”67″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]